Skip to content

בניית אתר תדמית חזק

נשמח להסביר לכם

בניית אתר תדמית חזק לכל עסק, בין אם זה סטארטאפ או בית קפה, צריך אתר אינטרנט. פרסום וקידום באינטרנט הוא חובה כמו עורך דין טוב. לא המצאנו את הגלגל, בימיינו הצורך ב בניית אתר תדמית חזק הוא כבר חלק בלתי נפרד מקיום העסק. לאתרים מהסוג הזה יש כמה מטרות:

הצגת מידע על החברה ומיקומה הפיזי, הצגת מוצרים ושירותים, אפשרות ליצור קשר, בלוג, חדשות, או כל דבר נוסף שהייתם רוצים לחשוף ללקוח שלכם. בואו אתם לא Apple ואנחנו ממש לא סטיב ג׳ובס אבל בניית אתר תדמית חזק של 6-10 עמודים, אליו ללקוח פוטנציאלי יכול להיכנס אחרי שגוגל עושה את הקסם שלו ומציג אתכם בתוצאות החיפוש אורגני… זה פרסום בחינם.

במה דיגיטלית לעסק שלכם = בניית אתר תדמית חזק

בניית אתר תדמית חזק יעזור לעסק שלכם להשיג כמה מטרות עיקריות.

B2B Website בניית אתר תדמית חזק
  • העלאת מודעות למותג.
  • מקום נוסף ליצור בוא אינטרקציות עם לקוחות.
  • ערוץ תקשורת עם לקוחות פוטנציאלים חדשים.
  • איסוף מידע, אנשי קשר, כתובות דוא״ל.
  • דרך להודיע ללקוחות על אירועי החברה.

האינטרנט ככלי שיווק מתאים לכל עסק ללא יוצא מן הכלל. אין עסק שלא מציב לעצמו לפחות אחת מהמטרות שהוצגו. אין חשיבות לסוג העסק, הפעילות שלו, או לגיל המיזם. אם אתם רוצים לקדם את עסק שלכם, אתם צריכים אתר עסקי.

במה דיגיטלית לעסק שלכם

בניית אתר תדמית חזק יעזור לעסק שלכם להשיג כמה מטרות עיקריות.

  • העלאת מודעות למותג.
  • מקום נוסף ליצור בוא אינטרקציות עם לקוחות.
  • ערוץ תקשורת עם לקוחות פוטנציאלים חדשים.
  • איסוף מידע, אנשי קשר, כתובות דוא״ל.
  • דרך להודיע ללקוחות על אירועי החברה.

האינטרנט ככלי שיווק מתאים לכל עסק ללא יוצא מן הכלל. אין עסק שלא מציב לעצמו לפחות אחת מהמטרות שהוצגו. אין חשיבות לסוג העסק, הפעילות שלו, או לגיל המיזם. אם אתם רוצים לקדם את עסק שלכם, אתם צריכים אתר עסקי.

לא חסר דוגמאות.

יצירה של אתר עסקי יעזור לעסק שלכם להשיג כמה מטרות עיקריות.

דוגמא לבניית אתר תדמית חזק שהשתמש בפלטפורמה בצורה מדהימה הוא FinTLV שמשמש כבמה לפרויקטים של קרן הון סיכון. אתר זה מציג בדפים שלו מידע סטטיסטי על פעילות כלכלית, ובעיקר… Finding The Next Big Startups.

האתר FinTLV מוקדשת לפעילות שלה בענף. הם לא המציאו את הגלגל, אתרים של חברות FinTech קיימות כמו נגרים ברחוב הרצל בתל אביב. אבל וזה אבל גדול, בהשוואה למתחרים בתחום הם לקחו את העיצוב והצגת התוכן למקום שמבדל אותן. העמוד הראשי משמש כסיכום של האתר כולו, הוא מכיל מידע חשוב על פעילות החברה, הפרויקטים האחרונים שלה, והאירועים הקרובים.

אז... איך עושים את זה נכון ?

מדובר בתהליך שדורש עבודה בשלבים והרבה הכנות. בהוצאה לפועל של פרויקטים מסוג זה, הצוות שלנו עובד לפי השלבים הבאים.

מחקר וניתוח המתחרים.

על סמך מחקר של חברות דומות ומתחרים נוכל למצוא את הנוסחה שהכי מתאימה לאופי העסק שלכם.

אפיון

לא משנה איזה אתר בונים, אחד השלבים הקריטיים הוא האיפיון. בשלב זה נציג לכם את הנראות הכללית של האתר, תכולו להבין איך הלקוחות שלכם ינווטו באתר שלכם.

עיצוב

בהתאם לתחום הספיציפי שלכם, המעצבים שלנו יצרו עבורכם נראות שתהיה ייחודית לכם.

תכנות

אחרי שסגרנו את האפיון, ומצאנו את העיצוב שמתאים לאופי העסק שלכם, נכנסים לתהליך הבניה. ובקרוב כבר תוכלו לקבל מבט ראשון על איך האתר שלכם עובד.

בדיקות

לפני העליה לאוייר, נעבור על האתר כולו ונוודא שהכל עובד כראויי. בשלב הזה נבדוק את נראות האתר ופעילות האתר במכשירי סלולר שונים, ודפדפנים שונים. לא נעלה לאוויר עד שכל פסיק יושב במקום.

עלייה לאוויר

השלב האחרון בבניית האתר העסקי שלכם הוא העברת האתר לשרת, ועליה לאוויר. במידה ואתם הולכים לנהל את התוכן של האתר בעצמכם, אנחנו נספק לכם את כל הידע שנדרש כדי לעבוד נכון עם האתר החדש שלכם. במידה ותרצו נוכל לספק לכם שירותי אחזקה וקידום לפרוייקט.

פר פרויקט, נעזור לכם להבין מה שפת תכנות מתאימה, CMS (מערכת ניהול האתר), ואפיון שנעשה יחד איתכם. יש אין ספור אפשרויות כלים וטכנולוגיות לבנייה של אתר עסקי. שורש היכולות שלנו מגיע מעבודת צוות, לכל אחד מאיתנו יש את המומחיות שלו בטכנולוגיות השונות, ואנחנו יודעים לעבוד כיחידה אחת.

אז למה לעבוד איתנו ?

אנונו מציעים לכם את השילוב המושלם של עלות אל מול איכות ויעילות במימוש האתר העסקי שלכם. הצוות שלנו מתעסק בפיתוח וקידום אתרים כבר שנים רבות. 

בזמן הזה הצלחנו ליצור לעצמנו שם של שותף אמין וקבלן חרוץ. 

תוכלנו למצוא באתר פורטפוליו של העבודות שלנו ולהעריך את רמת המקצועיות של הצוות שלנו בעצמכם.

אנחנו מאמינים בגישה של יחס אישי לכל פרויקט. ומקצועיות לא מתפשרת, עם הידע לא רק להשתלב בין המתחרים אלא גם לבלוט.

 אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע הנדרש כדי להרים את האתר עסקי שלכם. אנחנו זמינים עבורכם ומחכים להכניס אותכם למשפחה שלנו.